Sigortalı Nakliyat

Kategori: Evden Eve Nakliyat, Hizmetlerimiz | Ziyaret: 2.515 Kez

Sigortalı Nakliyat

sigortalı evden eve nakliyat taşımacılık istanbul ankara izmir

Nursoy evden eve nakliyat firmamız uzman ve prestijli kadrosuyla , verdiği hizmetlerden aldığı güçle , siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Her zaman alanında en iyi kaliteyi vermeyi misyon edinen firmamız , sizlerin taşıma işlemlerini en kısa sürede tamamlar. Kaliteli ve disiplinli çalışan personel kadromuzla , sizlere her zaman hizmet vermeye hazırız.

 

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Nursoy evden eve nakliyat firmamızın sunduğu geniş hizmet imkanları vardır. Evden eve taşıma , şehirler arası taşıma , ofis taşıma , piyano taşıma olmak üzere bir çok hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. Verdiğimiz bu hizmetlerle eşyalarınızın güvenliğini nasıl sağlamaktayız ? Verdiğimiz hizmetlerin tümünde sigortalı nakliyat uygulanmaktadır.

 

Sigortalı Nakliyat Nedir ?

Firmamız eşyalarınızı taşırken güvenliği en sık noktaya taşır. Güvenliğin uygulanması ise sigorta ile mümkündür. Nakliyat işlemi başlamadan hemen önce , eşyalarınız değerinden daha fazla ücrete sigortalanır. Böylece nakliyat hizmetimiz güvence altına sağlıklı bir şekilde alınmış olur . Sigortalı nakliyat ile eşyalarınız zarar görse dahi firmamız sorumluluğu kabul eder. Taşıma ve monte aşamasında eşyaların sorumluluğu firmamıza aittir.

 

Eşya depolama hizmetimizde de , depolarımızda kalan eşyaların tamamı sigortalıdır. Bu noktada eşyaların güvenliği sağlanmıştır. Sigortalı nakliyat ile işlemleriniz daha güvenilir bir şekilde sağlanır. Firmamız eşyalarınızı her zaman güven içerisinde taşımaktadır.

Güvenli Nakliyatın Garantisi : Nursoy evden eve nakliyat.

Etiketler: , ,

Form

Teklif Yap