Piyano Taşımacılığı

Kategori: Evden Eve Nakliyat, Genel, Hizmetlerimiz | Ziyaret: 2.342 Kez

Piyano Taşımacılığı

nursoy istanbul piyano taşıma nakliyat piyano taşımacılığı

Firmamız Nursoy alanında uzman ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.Daima kaliteye önem veren firmamız , siz değerli müşterilerimizin taşıma işlemlerini yerine getirmekten memnuniyet duyar. Şehirler arası nakliyat , şehir içi nakliyat gibi hizmetlerle eşyalarınızı istediğiniz noktaya taşımaktayız. Uzman çalışanlarımızla eşyalarınız güvencemiz altındadır. Nursoy nakliyat firmamız uygun ücret avantajlarıyla sizlere hizmet vermekten daima kıvanç duyar.

Piyano Taşımacılığı

Firmamız geniş hizmet ağına sahiptir.Verdiğimiz hizmetler daima müşteri memnuniyeti temellidir. Hizmetlerimizde kullanılan tüm araçlar son derece teknolojiktir.Firmamızın verdiği hizmetlerden biride piyano taşımacılığıdır. Taşınmasını istediğiniz piyanonuzu istediğiniz noktaya taşımaktayız.Kuyruklu piyano , konsol piyano , kuyruklu piyano , elektronik piyano çeşitlerini taşımaktayız. Piyano Taşımacılığı nasıl gerçekleşir ?

 

Piyano Taşımacılığı

Firmamıza ulaştıktan sonra sizlere kısa süre içerisinde ekspertiz çalışanlarımız gönderilir. Çalışanlarımız piyanonun boyutunu hacmini ve kapladığı alanı belirler. Piyano taşımacılığı hizmetimizin bu aşaması tamamlandıktan sonra piyanonun paketlenmesi ambalajlarla korunması aşamasına geçilir.

Piyano son derece dayanıklı yanmaz bükülmez ambalajlarla paketlenir.  Piyanoyu en iyi şekilde paketlendikten sonra personellerimiz tarafından  taşıma işlemine geçilir.Taşıma işlemi titizlikle yapılır. Piyano taşıma işlemi piyanonun araca yerleştirilmesiyle devam eder. Piyanonun araçta hareket etmemesi için özenle yerleştirilir.

 

Piyano Taşımacılığı Nasıl Tamamlanır ?

Piyano taşımacılığı piyanonuzun gerekli yere ulaşmasıyla devam eder.Piyano araçtan dikkatli bir şekilde indirilir. Piyanonun çıkartılacağı kat yüksek ise asansörlü taşıma kullanılır.Piyanonuz böylece darbe almaz zarar görmez. Piyano taşımacılığı piyanonun kontrol edilmesiyle son bulur. Zarar durumunda tüm masraflar firmamıza aittir.

Etiketler: , , , , ,

Form

Teklif Yap