Kurumsal

Nursoy Evden Eve Nakliyat Kurumsal Tanıtım

Nursoy Evden Eve Nakliyat firmamız 1980 yılından bu yana İstanbul, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Bahçelievler, Tuzla, Mecidiyeköy ve diğer tüm ilçelerde olduğu gibi Tüm Türkiye’de de evden eve nakliyat ve taşımacılık alanlarında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Nursoy Evden Eve Nakliyat firmamız Faruk Nursoy tarafından kurulmuş olup İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneğine üyedir. Resmi ve Anlaşmalı Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan firmamız müşteri teminatı da sunmaktadır.

 

Ana faaliyet alanlarımız Nakliyat, Taşımacılık ve Lojistik olmasına karşın Evden Eve Nakliyat sektöründe edindiğimiz deneyim, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışımız sayesinde Nakliye alanında uzmanlaştık. Hem kendi adımıza hem de müşterilerimiz adına daha iyi garantili işler çıkarttık.

 

Nursoy Nakliyat firmamız alanında uzman personel kadromuz, sahip olduğumuz ekip ve ekipmanlarla 7/24 dilediğiniz taşıma nakliyat işlerini gerçekleştirebilecek kapasite ile çalışmaktadır. Sahip olduğumuz geniş araç parkımız ile kendi müşterilerimiz dışında İstanbul’da yer alan bir çok nakliyat firmasına da araç ve personel konusunda destek sunmaktayız. Hizmeti direk aracısız kendi yerinden almanız sizin açınızdan daha uygun fiyata olacaktır.

Form

Teklif Yap