istanbul Ofis Taşıma

Kategori: Evden Eve Nakliyat, Genel, Hizmetlerimiz | Ziyaret: 2.443 Kez

istanbul Ofis Taşıma

nursoy istanbul evden eve nakliyat ofis taşıma

Nursoy Ofis Taşıma yılların verdiği tecrübe ve konusunda uzman personelleri ile İstanbul Ofis Taşıma ve büro eşyalarınızı hızlı kaliteli ve güvenli bir şekilde taşımaktadır.

 

İstanbul Ofis Taşıma Şirketi

Büro eşyalarınızı özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisinde ve özel ambalaj malzemeleriyle şehiriçinde yada şehirlerarası yeni adreslerine taşıyan Nursoy Ofis Taşıma, hasarsız ve sigortalı taşımacılığın ülkemizdeki lider firmasıdır. Ofis Eşyası ve Büro Eşyası Taşımacılığında; evden eve nakliyat ekspertizlerimiz eşyalarınızı görmek ve tespitini yapmak için büronuza gelmektedir.

 

İstanbul Ofis Taşıma Hizmeti

ofis taşıma işlemi yapılmadan önce taşınma ekspertizi eşya tespitini yaparak eşyaların detaylı listesi belirlenir.
Taşınma ekspertizi eşyanın gideceği yeni yerinizi de görüp planlamasını buna göre yapacaktır.

Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.  Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Bu rapor doğrultusunda tüm taşıma işlemine dair size yazılı olarak hizmet garanti sertifikası çerçevesinde fiyat teklifi sunulur.

Kabul olunması halinde, yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde; tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılırlar. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.

 

İstanbul Ofis Taşıma

Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için balon naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir. Monte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.

Yerleştirme; Bu işlem için birkaç uzman elemanımız yerleştirmenin her aşamasında yanınızda hazır bulunmaktadır.

Etiketler: , , ,

Form

Teklif Yap