Evden Eve Taşımacılık

Kategori: Evden Eve Nakliyat, Genel, Hizmetlerimiz | Ziyaret: 2.739 Kez

Evden Eve Taşımacılık

evden eve nakliyat depolama hizmetleri

Nursoy evden eve nakliye firmamız güçlü ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin taşıma işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeye hazırız. Sürekli güven garantisini veren firmamız , eşyalarınızın güvenliğini % 100 sağlar. İstanbul Ataşehirden Türkiye’nin her noktasına taşıma ve nakliye hizmeti sunmaktayız. 7/24 çalışan firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Firmamız çalışanları alanında uzmandır. Çalışma prensibimiz disiplin üzerine kuruludur. yaptığımız her işi başarıyla tamamladık. Firmamız taşıma işlemini güvenceli yapmaktadır. Garantili nakliye ile eşyalarınız değerinden fazla ücrete garantilenir.

 

Evden Eve Taşımacılık

Firmamız nursoy nakliye taşıma işlemini en iyi şekilde sağlamayı amaçlar. Firmamıza ulaştıktan sonra kısa süre içerisinde sizlere ekspertiz çalışanlarımızı göndermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz ile eşyaların nasıl taşınacağı üzerine rapor tutulur böylece uygulama aşaması belirlenir. Kırılması mümkün eşyalarınız dikkatli bir şekilde ayırır. Evden eve taşımacılık hizmetimiz eşyaların paketlenmesi ile devam eder. Eşyalarınız dikkatli bir şekilde paketlenir. Yanmaz ve bükülmez ambalajlar ile eşyaların hasar görmesi neredeyse imkansızdır. Eşyalarınız personellerimiz tarafından araçlara taşınır. Eşyaların taşıma aşamasında ve diğer aşamasında görebileceği tüm zararlar firmamıza aittir. Eşyalarınız dikkatli bir şekilde yerine ulaştırıldıktan sonra evden eve taşımacılık hizmetimizin taşıma işlemi başlar.

Eşyaların Kurulumu

Değerli eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından özverili bir şekilde taşınır. Taşımanın ulaştırılacağı kat yüksek ise asansörlü taşımacılık kullanılır. Eşyalar paketlerden dikkatli bir şekilde çıkartılır , kurulumu ve monte edilmesi gereken eşya ve mobilyalarınız firmamız tarafından kurulur.

Eşyaların kurulumu bittikten sonra eşyalar kontrol edilir , eksiklik olup olmadığı kontrol edilir. Böylece evden  eve taşımacılık hizmetimiz tamamlanır.

Etiketler: , ,

Form

Teklif Yap